Reference

Výživový coaching

"Skvelý osobný prístup! Dlhšiu dobu som hľadal jedálniček, ktorý by nebol len o prijímaní monotónnej stravy a spartskej diéte ale hlavne o vyváženosti a skladaný z jedál, ktoré sú chutné. Ukázal mi, že je možné prijímať dostatok potrebných živín aj bez toho aby sa človek musel prejedať. Ako aktívny športovec môžem len doporučiť."
Lukáš C.programátor
"Jídelníček od Rudyho. Je to už nějakou dobu, co jsem si řekl, že bych měl rád nějaký jídelníček, žil zdravěji a shodil nějaké kilo. Vždy mě od toho ale odrazovala náročnost jídelníčků od různých výživových poradců, který měli například mý kamarádi. Chodím do práce a z časových důvodů pro mě není jednoduché si vyvařovat, počítat kalorie, vážit každou porci jídla, nosit do práce krabičky a tak dále. Seznámil jsem se ale s Rudym a jelikož jsem zjistil, že mezi jeho činnosti patří i výživové poradenství, šel jsem se za ním na toto téma pobavit. Společně jsme si sedli, probrali jsme cíle, co je pro mě reálné, jaká je ideální váha, které bych chtěl dosáhnout a dali jsme to dohromady. Rudy mi sestrojil jídelníček na míru, kdy díky tomu teď jím pravidelně, správná jídla a hlavně mi sestrojil jídelníček, který je pro mě absolutně nenáročný na přípravu a netrávím kvůli tomu hodiny týdně v kuchyni, počítáním kalorií a zdlouhavou přípravou. Do jídelníčku mi zadal, co bych si měl dávat k snídani, co si brát na svačiny do práce, jaký by byl ideální oběd a co si dávat k večeři. Díky jídelníčku od Rudy a jeho jednoduchosti jde o věci, které dokážu lehce dodržet. Konečně mám něco, co dodržuji, jím pravidelně správné jídlo a cítím se tak mnohem lépe ve vlastním těle. Těší mě, že pro sebe konečně díky Rudymu něco dělám a jsem díky tomu fit!"
Jakub M.
"Rudyho služby doporučuji! Je to profík ve svém oboru. Mám od něj sestavený jídelníček, který byl zaměřený na nabírání svalové hmoty a můžu říct, že po půl roce jsem s výsledky ohromený. Mám daleko více energie, krásně nabírám a nemám žádné zdravotní komplikace. Líbí se mi hlavně jeho komplexní přístup a pestrost jídelníčku."
Andrés H.
Vypracování jídelníčku rychle a s pozitivním přístupem. Změny se dostavily hned po pár týdnech. Během tří měsíců velký progress ve workoutu. Fakt super. :)"
Michal K.

 

Motivační coaching

Nevíš, co chceš v životě následovat? Jakou cestou se vydat? Co je tvůj účel v životě? Rudy je pro tebe ten správný člověk. Po konzultaci, kde jsem si měla najít svůj cíl, jsem zažila úžasný pocit uvědomění, že můžeš mít cokoliv si jen dokážeš představit. Stačí jen věřit. Rudy je člověk se srdcem na správném místě. Ať je takových lidí více. :)"
Anna H.
"Perfektní osobní a individuální přístup dle potřeb člověka, pozitivní nálada a obrovská motivace a podpora. Velké díky!"
Jana V.
"Pociťuji úlevu, uvědomění. Otevření očí a poukázání, že malicherné problémy se nasčítají a způsobují problémy větší."
Lukáš O.
"Konzultace na nalezení cíle s Rudym mi dala pro mě cenné informace. Přijde mi, že teď umím lépe uzavírat věci a budu teď umět o něco lépe komunikovat s klienty, budu lépe uzavírat domluvy.
Matyáš K.
"Zjistil sem, jak si udělat pořádek ve věcech, které musím udělat a naplánoval si postup ke splnění všech bodů, což mi dodává jistotu a klid."
David D.